Samaritan Pad teraz w PEAN - do 30% zniżki na szkolenia

Dodano 17.10.2019

Bardzo miło nam poinformować, że rozpoczynamy współpracę z firmą HS Medical Poland, dystrybutorem automatycznych oraz półautomatycznych defibrylatorów AED. 

W związku z tym mamy dla Państwa niepowtarzalną okazję. Dla wszystkich zainteresowanych zakupem urządzenia oferujemy, oprócz darmowego przeszkolenia z obsługi AED, do 30% zniżki na szkolenia z zakresu Pierwszej Pomocy dla Państwa oraz pracowników Państwa firmy lub instytucji. 

AED to nowoczesne urządzenia medyczne, które dzięki wskazówkom głosowym oraz wizualnym przeprowadzają ratującego przez proces skutecznej i bezpiecznej defibrylacji. Defibrylację wykonuje się osobie u której doszło do Nagłego Zatrzymania Krążenia. Dzięki poleceniom głosowym oraz modułom bezpieczeństwa, urządzenia AED mogą być bezpiecznie i skutecznie używane przez osoby, które nie mają wykształcenia medycznego. Postępowanie takie znacznie zwiększa szanse poszkodowanego na przeżycie. 
Niektóre urządzenia wyposażone są dodatkowo w funkcje Doradców RKO dzięki czemu urządzenie analizuje jakość prowadzonej akcji ratunkowej i wydaje komunikaty głosowe o poprawności wykonywania ucisków klatki piersiowej. Dzięki temu możecie Państwo mieć pewność, że Państwa działania są zgodne z najnowszymi wytycznymi.

Zapraszamy do zapoznania się z urządzeniami poprzez kontakt z nami przez formularz kontaktowy bądź pod numery telefonów podane na naszej stronie w zakładce Kontakt

Z ratowniczymi pozdrowieniami

ZESPÓŁ "PEAN"

KONTAKT

Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach 8:00 - 22:00

Numery kontaktowe:

 • 509 - 108 - 384 Dawid
   
 • 507 - 331 - 673 Kasia
   
 • 694 - 739 - 151 Piotrek

Kontakt mailowy:

 • Szkolenia z Pierwszej Pomocy
  pierwszapomoc@pean.edu.pl

   
 • Zabezpieczenia Medyczne i testy COVID-19
  ratownictwo@pean.edu.pl

   
 • Współpraca
  biuro@pean.edu.pl

   
 • Charakteryzacja Medyczna
  charakteryzacja@pean.edu.pl

 

Formularz Kontaktowy

Kalendarz Szkoleń Otwartych

October, 2022
Ładuję...